Digitalt frokostmøte for medlemsbedrifter: Hvordan jobbe systematisk med HMS

Digitalt
kaffekopp og tastatur

Foto: Lukas Blazek/Unsplash

Hver onsdag inviterer vi medlemsbedriftene våre til et digitalt frokostmøte med aktuell tematikk. Vi spanderer innholdet, bare fyll opp kaffekoppen og logg deg på!

Du er ikke alene om å synes det er utfordrende å jobbe systematisk med HMS. I dette frokostmøtet får du høre mer om NBFs veileder for HMS og internkontroll i bilbransjen.

I veilederen finner du forslag til maler og risikoanalyser, som du kan laste ned å redigere til deres eget. Det er ikke noe kvikk fix, men en veldig god hjelp og støtte. 

Vi tar en gjennomgang og du kan stille spørsmål.

Vel møtt!
------------------------------------------------------------

Vi bruker Teams som digital møteplattform og alle som er påmeldt mottar Teams-linken i forkant av møtet. Ved hjelp av lenken får man tilgang til møtet. Deltakelse i de digitale frokostmøtene er med andre ord like enkelt som å delta i ordinære Teams-møter. Husk å sjekke mappe for søppelpost om du ikke finner dette i innboksen!

Regelmessig vil NBF gjennom sine nyhetsbrev annonsere de kommende frokostmøtene en uke frem i tid. 

Digitale frokostmøter vil bli gjennomført hver onsdag fra kl. 09:00, og med varighet på 30 – 45 minutter. Deltakerne får anledning til å stille spørsmål i form av chat eller ved å be om ordet.

Kontaktpersoner

Heidi Chr. Lund Leder bærekraft heidi.lund@nbf.no 92 65 24 64