Norges Bilbransjeforbund

Innhold

NBF ledes av Forbundsstyret som består av 10 tillitsvalgte. De sikrer bred representasjon for alle deler av medlemsmassen.

Forbundsstyret

Styreleder

Birger Skjellvik 
Rosenkrantz vei 11B 
1397 Nesøya
Mobil: 901 12 790
E-post: birger.skjellvik@online.no 

Nestleder

Torgeir Halvorsen
Jæger Automobil AS
Postboks 73 - Kristianborg
5822 Bergen
Mobil: 911 74 208
E-post: torgeir.halvorsen@jaegerbil.no

 

Medlem

Frode Neteland
Norsk Scania AS
Postboks 143 Skøyen
0212 Oslo
Mobil: 970 32 632
E-post: frode.neteland@scania.no

Medlem

Geir Holum
Witro Bil AS
Hornebergveien 2
7038 Trondheim
Mobil: 900 34 310
E-post: geir.holum@witro.no

Medlem

Sten Magne Andreassen
Bilskadesenteret Tromsø AS
Postboks 3309 Grønnåsen
9275 Tromsø
Mobil: 991 59 155 
E-post: sma@bokas.no


 

Medlem

Waldemar Andre Christensen
Volvo Norge AS
Postboks 103 Alnabru
0614 Oslo
Mobil: 952 42 912

E-post: 
waldemar.andre.christensen@volvo.com

Medlem

Svein Arild Johnsgård
Sulland Gruppen AS
Postboks 4064
2306 Hamar  
Mobil: 917 02 550
E-post: saj@sulland.no

Medlem

Frank Martinsen
Bilservice Gruppen AS
Rødskrubbvegen 8
2016 Frogner 
Mobil: 908 38 892 
E-post: frank@bilservicegruppen.no

Medlem

Petter Hellman
Møller Bil AS
Postboks 6671 Etterstad
0609 Oslo 
Mobil:  970 71 661
E-post: petter.hellman@moller.no

Medlem

Frode Hebnes
Bilia Personbil AS
Postboks 240 Økern
0510 Oslo 
Mobil: 993 21 927
E-post: frode.hebnes@bilia.no

Varamedlem

Per Helge Gumpen
Gumpens Auto AS
Postboks 4540 Grim
4673 Kristiansand S 
Mobil: 900 23 318
E-post: 
per.helge.gumpen@gumpen.no

Varamedlem

Tove Kristiansen
Grua Auto AS
Hadelandsveien 1469
2742 Grua 
Mobil: 950 62 796
E-post: tove@grua-auto.no

Varamedlem

Thorbjørn Myrhaug
Bertel O. Steen Detalj AS
Postboks 52
1471 Lørenskog  
Mobil: 991 18 124
E-post: thorbjorn.myrhaug@bos.no

Varamedlem

Bjørn Standal
Fix Bil Olsvik AS
Hallheimslien 21
5184 Olsvik  
Mobil: 906 14 570
E-post: bjorn@fixbil.no

Valgkomitéen

Leder

Tormod Harila
Harila AS
Skatterøaveien 44
9018 Tromsø 
Mobil: 905 44 086
E-post: tormod.harila@harila.no

Medlem 

Jarle Viuls
Bertel O. Steen Vare-Last-Buss AS
Postboks 184
1471 Lørenskog
Mobil: 900 39 210
E-post: jv@bos.no 

Medlem

Thomas Engebretsen
Ødegården Auto AS
Sam Eydes vei 1
1412 Sofiemyr  
Mobil: 907 30 986
E-post: thomas@oauto.no

Vararepresentant

Grant Larsen
Volmax AS
Borgeskogen 46
3160 Stokke 
Mobil: 951 13 800
E-post: grant.larsen@volmax.no

Vararepresentant

Bjørn-Arne Branden
Lillehammer Bilskadesenter AS
Industrigata 58 B
2619 Lillehammer 
Mobil: 468 28 631
E-post: bjorn-arne@lhmrbil.no

Vararepresentant

Jens Fjeldstrøm
MAN Truck & Bus Norge AS
Postboks 433
1471 Lørenskog 
Mobil: 976 76 196
E-post: jens.fjeldstrom@man.eu